Hakkımızda

2000’li yıllarda kurulan, bireysel ve kurumsal gelişim göstermek isteyenler için profesyonel hizmet sunan Verilink Hosting; müşterilerimizi önemseyen, çeşitli barındırma hizmetleri ve daha fazlasını sunan bir firmayız. Müşteri hizmetlerimiz ve teknik uzmanlığımızla gurur duyuyoruz ve her zaman yardım etmek için buradayız.
Web sitenizi çevrimiçi hale getirmenize ve sorunsuz çalışmasını sürdürmenize yardımcı olmak için, her zaman hazır olan bir barındırma firmasıyız. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli planlarımız var. Böylece ihtiyaçlarınız için mükemmel olanı bulabilirsiniz.
Amacımız uygun fiyata kaliteli web barındırma hizmeti sunmaktır ve müşterilerimize mümkün olan en iyi deneyimi sunmayı taahhüt ediyoruz.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Müşterilerimize kaliteli hizmet ve destek sağlama konusunda tutkuluyuz. İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve çevrimiçi varlığınızı büyütmenize yardımcı olmak için buradayız.
Alan adı kaydı, web barındırma, e-posta, SSL, hazır web siteleri sunan bir hosting firması olarak hizmet verdiğimiz sektöre küçük bir şirket olarak başladık ve şu an sektördeki en iyi hosting şirketlerinden biri haline geldir.
Ancak yıllar içinde çok büyümemize rağmen, müşteri hizmetlerine olan odağımızı asla kaybetmedik. Hala her müşterimize tek müşterimizmiş gibi davranıyoruz.

Çevrimiçi Deneyiminizde Üst Seviye

Küçük ya da büyük işletmelerin ve girişimcilerin çevrimiçi ortamda başarılı olmalarına yardımcı olma konusunda tutkulu bir barındırma şirketiyiz. İnternetin bir işi büyütmek için en güçlü araç olduğuna inanıyoruz ve kendimizi müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti ve desteği sağlamaya adadık.
Müşteri hizmetlerimiz ve kullanıma hazır site oluşturucumuzla gurur duyuyoruz. Sunduğunuz etki alanı, sunucu, e-posta ve diğer hizmetlerimizle çevrimiçi olarak üst seviye deneyim yaşamanız için hizmet veriyoruz.

Deneyimli Müşteri Hizmetleri

Biz müşteri hizmetleri odaklı bir şirketiz. En büyük önceliğimiz, müşterilerimizin mutlu olduğundan emin olmaktır. Müşterilerimizin başarısının, bizim başarımız olduğuna inanıyoruz ve başarılı olmak için, ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmalarını sağlamak için çok çalışıyoruz.
Şirketimiz; web sitenizin her zaman kullanılabilir olmasını sağlamaya kendini adamıştır. %99 kesintisiz çalışma garantimiz var ve her zaman hizmetimizi geliştirmek için çalışıyoruz.
İhtiyacınız olduğunda her zaman yardım alabilmeniz için, 24/7 destek sunuyoruz. Her zaman yardım etmek için buradayız ve müşterilerimizin memnun olduğundan emin olmak için, elimizden gelenin fazlasını yapacağınız. Ekibimiz; web sitenizi başarılı hale getirmeye kendini adamış, deneyimli profesyoneller oluşur.
Müşteri hizmetlerimiz; sahip olabileceğiniz herhangi bir soru ya da sorunda size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyacaktır.

Her Zaman Uygun Fiyatlar

Yıllardır faaliyet gösteren hosting firmamız; kullanımı kolay ve güvenilirdir. Uygun fiyatlı barındırma hizmetleri sağlama konusunda tutkuluyuz. Herkesin kaliteli hosting alabilmesi gerektiğine inanıyoruz ve fiyatlarımızı düşük tutmak için çok çalışıyoruz.
Müşterilerimize yardım etmek için her zaman buradayız ve onlardan işlerini ya da web sitelerini büyütmelerine nasıl yardım ettiğimizi duymayı çok seviyoruz. Uygun fiyatlar ve mükemmel müşteri hizmetleri sunuyoruz.
İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve çevrimiçi tutmanıza yardımcı olmak için buradayız. Bize bugün bir şans verin!